Piakin tvrdí, že proti americkým dvojičkám…

Piakin zo 21. 3. 2016: Piakin tvrdí, že proti americkým dvojičkám nenavádzali lietadlá žiadni teroristi, ale… (video s českými titulkami)

 

Odpoveď nájdeme v druhej téme, ktorá sa zdanlivo začína „len“ haváriou lietadla v Rostove na Done.

 

Prvou otázkou bolo, prečo sa stiahli ruské vojská zo Sýrie?

Spôsob posudzovania tejto témy a závery, ktoré z nej robí ruská elita a analytici, je dôkazom, že Afganistan ich nič nenaučil! No neuvideli hlavné – že ruské stiahnutie sa postavilo do slepej uličky Západ.

Spomeňte si, že cieľom Západu bolo zaviazať Rusko v Sýrii tak, ako sa nechal zviazať Afganistanom ZSSR. Rusko sa v Sýrii nedalo chytiť do pasce a Západ sa do nej chytil. Minimálne v tom, že nepreukázal efektivitu riadenia a navyše sa postavil na stranu jedného z hráčov.

Rusko, poučené Afganistanom, sa postavilo nad všetkých hráčov a preto je dnes jeho autorita i v OSN posilnená.

 

K téme pádu lietadla

„Vojna v Sýrii, Kurdistane, Turecku, Iraku bude dlhodobou záležitosťou“, začal V. V. Piakin akoby od veci odpovedať na druhú otázku, o čom bola havária v Rostove na Done?

„Naozaj to je na dlho z jedného jednoduchého dôvodu. Dokedy nebude vyriešená otázka Turecka, tak Turecko nedovolí, aby sa tam vojna skončila. Turecko totiž túto vojnu potrebuje…“

Povedali nám, že to bolo kvôli poveternostným podmienkam, no ak by neexistovala tá Angličanka, ktorá sa postarala aby všetkým oznámila, že to lietadlo bezdôvodne nad Rostovom krúžilo dve a pol hodiny.

Takže vzniká otázka – čo sa to vlastne stalo s tým lietadlom?

No a teraz príde Piakinov úder, ktorým poukáže na spojitosť tejto havárie s haváriou nemeckého Airbusu 24. 3. 2015 v vo francúzskych Alpách (rozbitá teória o pilotovi samovrahovi), s haváriou Boeingu v Kazani 17. 11. 2013 (poveternostné podmienky i charakter pádu prakticky zhodný)… (Všimnime si, že všetky tieto prípad majú spoločné to, e sa nenašli čierne skrinky, alebo boli totálne poškodené…) K tomu treba prirátať aj prípad letu nad Moskvou 6. 11. 2013 (Piakin o podrobnostiach hovorí).

Čosi divné sa robí s týmito lietadlami!?!?! Čo ukázalo vyšetrovanie? Lietadlá zachytili falošné signály a začali sa riadiť podľa nich! Kto to zariadil?

V USA existuje dodnes zakázaný film e-Panic z roku 2001, kde akýsi génius zo svojho domáceho počítača sa dokázal nabúrať do palubných systémov lietadiel a potom ich navádzal do výškových budov.

Ukazuje sa, že riadenie lietadla sa na diaľku naozaj dá ovládnuť!  Napríklad vecný rozbor ukázal, že v lietadlách, ktoré boli navedené do dvojčiat WTO v New Yorku, neboli žiadni teroristi. A že to bola imitácia.

Lietadlá boli ovládnuté cez ich palubný systém a riadili ich vojenskí piloti (osobitným dôkazom je obrátka jedného  lietadiel). Ďalej si spomíname na ten podivný výbuch v Pentagone.

Lietadlo to preukázateľne nebolo, no raketa áno. Piakin hovorí, že možno raketa, no pravdepodobnejšie to bol vnútorný výbuch.

A prečo? Pretože ten trenažér, na ktorom sa to tí letci akoby učili, sa nachádzal v Pentagone.

Oni si svoju úlohu splnili, no aby sa potom nedozvedeli, že dané lietadlá navádzali reálne, tak ich vyhodili do vzduchu.

Niekto povie fantazírovanie, no V. V. Piakin ide ešte ďalej. A síce, že v januári tohto roku médiá opäť oznámili, že v Amerike boli predvedené možnosti, ako sa dá obyčajným počítačom nabúrať do  akéhokoľvek auta, ktoré má palubný počítač. A teda diaľkovo riadiť dané auto do takej miery, do akej to zvláda samotný palubný počítač. Tzn. pre automatickej prevodovke sa dá úplne vylúčiť vplyv vodiča na auto, zvyšovať, znižovať rýchlosť a auto smerovať kam treba… a Piakin akoby mimochodom dodáva, že celkom nedávno zahynul šéf spoločnosti na bridlicový plyn, ktorá začala známu bridlicovú revolúciu. Stalo sa to hneď po tom, ako bol obvinený za spôsobené škody. Sadol si za volant a… Vraj sebevražda.

Čie riadiť autá a sa dá a lietadlá nie?

Ale áno, môžete aj lietadlami, osobitne ak máte prístupové kódy do počítačového systému.

Čiže to, čo sa udialo v Rostove, to je signál pre ruské elity…

A keď sa vrátime k pádu lietadiel a k strate, či zničeniu čiernych skriniek. Logicky sa nemohli nájsť v poriadku, pretože by odhalili kompletné vypnutie palubných systémov, spojenie s dispečérmi…

 

Téma južného Kaukazu, osobitne Náhorného Karabachu, návšteva azerbajdžanského prezidenta Ilchama Alijeva tureckého prezidenta Erdogana…

Alijev nie je hlupák, uvedomuje si, že sám tento problém nevyrieši, čiže chce ísť na to s pomocou Turecka na 6. priorite – čiže vojensky.

Piakin však vysvetľuje, že to bude kompletná likvidácia arménskej suverenity. A prečo? To si treba pre lepšie pochopenie radšej vypočuť osobne.

 

Video s českými titulkami: 

http://czechfreepress.cz/uvadime-videa/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-21-03-2016.html

25
mar
2016

Komentovať

Váš e-mail nebude publikovaný.
*