Pravda o dvojičkách WTC

Mimoriadna správa: Pravda o katastrofe WTC sa dostáva zo zajatia (video v ruštine)

Po pätnástich rokoch sa opäť objavili reportáže, na ktorých vtedajší staviteľský expert Donald Trump hovorí, že dvojičky WTC nemohli spadnúť z dôvodu nárazu do nich dopravných lietadiel.

Donald Trump poskytol po 11. 9. 2001 celú sériu rozhovorov. Hlavnou otázkou vždy bolo, prečo boli budovy kompletne zničené? Veď išlo o stavby, ktoré mali vydržať silné zemetrasenia a zrazu ich zlikvidovali ich obyčajné dopravné lietadlá z duralu.

Trump od začiatku stál za verziou, že veže dvojčiat boli zamínované zvnútra. Uvádzal, že budovy boli postavené ako veľmi mocné stavby. „Spomeňte si, bol tam silný výbuch bomby v roku 1993. Výbušnina bola umiestnená na najzraniteľnejšie miesto. Do základu, na ktorom sa drží celá budova. No mrakodrap tento výbuch vydržal. Bol som v budove po tomto teroristickom čine spolu so svojimi technikmi. Nemohol som vtedy uveriť vlastným očiam. Výbuch poškodil polovicu opôr, no mrakodrap stál, akoby sa nič nedialo. Bola to neuveriteľne pevná budova!“, hovorí na jednom dokumente.

Po ďalšej časti dokumentu, ktorá aj názorne približuje originálnu podstatu konštrukcie stavby Donald Trump hovorí, že zrútenie sa budov protirečí všetkým zákonom fyziky.

Prečo sa veže mrakodrapov zrútili, to sa oficiálne nevie dodnes. Správa vyšetrovateľov na to tiež nič dôveryhodné neuvádza.

Taliansky novinár Giulietto Chiesa venoval vyšetrovaniu tohto teroristického aktu veľa rokov. Vytvoril sériu reportáží i plnohodnotný dokumentárny film. Jeho názory sú zhodné s názormi Donalda Trumpa. „Nemôže sa stať, aby lietadlá, hoci aj veľkých rozmerov, mohli zničiť také veže. Toto je len divadlo, gigantické divadlo, ktoré bolo iba pravdepodobné.

Štruktúra tamtých lietadiel nemohla byť taká, žeby prerazila (kovový obal budov) takým spôsobom, ako nám to ukazovali… Jediné časti lietadiel, ktoré mohli hrať v tomto divadle nejakú úlohu, boli motory. V takej rýchlosti sa mohli len polámať,“ hovorí G. Chiesa.

Ak teda budovy dvojčatá boli zamínované zvnútra, vzniká až otázka. Ktože ich zamínoval a kto skryl pred verejnosťou túto informáciu? Giulietto Chiesa hovorí, že: „Teroristický čin ako taký, bol organizovaný inými prostriedkami, inými z… z, priamo to zdôrazňujem, z tajných služieb Spojených štátov amerických! Do tohto bola, naisto, zapojená CIA, naisto sa toho zúčastnila FBI, dokonca ich najvyšší predstavitelia. Vopred pripravili zamínovanie. Zamínovali, samozrejme, boli to oddiely špeciálnych tajných služieb, ktoré zamínovali tri budovy. Po tom, počas tzv. teroristického činu, to odpálili. Na toto treba gigantickú tajnú organizáciu. Len oficiálni ľudia vo vnútri Spojených štátov amerických mohli urobiť túto prácu. Očividne,“ dodáva taliansky novinár.

Video rozhovoru s Donaldom Trumpom vyvolalo po 15-tich rokoch silnú reakciu v elektronických médiách.

Kvôli postoju Bojovníka, zhodnému so stanoviskom Donalda Trumpa, bol Bojovník i SZPB kritizovaný denníkom SME.

Ako sa však SME zachová dnes? Ospravedlní sa nám a uzná, že Bojovník sa v súboji inteligencií nedal poraziť konšpirátormi?

Video v ruštine:  https://www.youtube.com/watch?v=_Glsny9Z_wA

Spracoval V. Mikunda

21
jún
2017

Komentovať

Váš e-mail nebude publikovaný.
*