V. V. Piakin – medzinárodný terorizmus neexistuje

…pretože každý medzinárodný terorizmus nie je ničím iným, ako nepravidelnou armádou určitých štátov, ktorá je riadená silami a prostriedkami tajných služieb tohto štátu alebo skupiny štátov!

„Medzinárodný terorizmus“ sa teda využíva vtedy ak nejaký štát potrebuje dosiahnuť voči iným štátom isté ciele, no obvyklým otvoreným spôsobom sa to „nepatrí“. Tak sa teda sformuje terorizmus, ten začne trápiť predmetné štáty a bude voči nim „demokratický“ dovtedy, kým sa tie nezačnú správať inak.

Z Libanonu sa do Európy pohla nová 300 tisícová vlna migrantov. Kto ešte nechápe, že ide o organizovanú akciu?

  1. V. Piakin tvrdí, že Európa dokáže prijať maximálne 5 miliónov migrantov. Lenže organizátori pre ňu pripravujú 35 miliónov migrantov. To je jednoznačný európsky islamský kalifát! A aký má s tým súvis zatváranie európskych atómových elektrární? A aký postavenie Iránu? Prečo globálny prediktor potrebuje, aby Irán mal nielen atómový program, ale aj odborníkov v tejto oblasti?

 

Plánovalo sa, že sa to začne takto

ISIL prichádza do Európy a tam začne všetkých rezať! Keď bude európske obyvateľstvo v značnej miere zlikvidované, keď európske inštitúcie prestanú fungovať, príde správny islam, ktorého nositeľom bude Irán a ten tých nesprávnych zlikviduje. Európa ho vďačne prijme, navyše mu bude vďačná, že on sformuje nové inštitúcie a nový štát.

  1. V. Piakin pripomína pre tých, ktorí reáliám tohto scenára neveria, že podobný experiment globálny prediktor už v dejinách uskutočnil s Osmanskou ríšou!

 

Lenže Putin nedávno povedal, že…

…leningradská ulica ho naučila, že „ak si v ohrození, treba udrieť ako prvý“. Rusi svojim konaním v Sýrii teda udreli ako prví (nevnímajte to ako fyzický, ale ako politický úder), chytili sa iniciatívy a teraz má Rusko všetky možnosti tento proces riadiť. Za predpokladu, že vlastný štát nezradia „rosSionistické elity“, ktoré vraj teraz ani nespia – len rozmýšľajú, ako ho zradiť.

Ak však takúto silu a možnosti nezískajú, tak Rusko by konečne mohlo dosiahnuť svoju suverenitu, svoje ciele a pri tom si zachová dobré vzťahy s Čínou, Iránom, V. Britániou i USA. Skrátka so všetkými. Pretože teraz sú všetci najzraniteľnejší. Stabilizácia všetkých procesov teraz závisí len od Ruska!

 

USA už nemajú žiadnu demokraciu, všetku vyviezli

Pri tomto si však treba uvedomiť, že americká krajanská elita je pripravená zničiť svet atómovou katastrofou. A všetci lokaji v Európe i vo svete sú pripravení v tejto katastrofe zhorieť (tí slovenskí si to len zatiaľ neuvedomili – pozn. red.) v mene záujmov americkej krajanskej elity.

 

USA sú demokratickejšie ako bol Stalin? A v čom?

Čím sa teda skončilo „demokratické“ rozhodovanie 19-tich štátov o osude Sýrie? Kerry povedal, že „nepodarilo sa nám vyriešiť problém s Asadom.

Čo to znamená – nepodarilo sa! „Len si predstavte, že sa tam zišlo 19 účastníkov, chýbala len Sýria. Ale všetci riešili otázku, kto má byť sýrskym prezidentom! Kto má vládnuť v Sýrii? Uvedomte si to, – nabáda V. V. Piakin a pokračuje. – Stalina obviňujú, že vytvoril v Európe sovietsku sféru vplyvu. No ale, prepáčte, Stalin ju tvoril len cestou demokratických volieb! To ľudia volili!!! Cestou okupačnej správy idú vždy len Američania. V Nemecku dodnes majú takúto okupačnú správu.

Čo sa teda na rokovaní udialo“, – dáva si rečnícku otázku V. V. Piakin. „Zišlo sa tam pár štátov a za iný štát riešili akú má mať vládu, akú štátnu politiku… Toto je demokratické? Alebo v USA už žiadna demokracia nezostala, lebo ju už všetku vyviezli v podobe humanitárnych bômb, delových granátov a guliek?

Takže – im, 19-tim štátom, sa nepodarilo dosiahnuť odstúpenie Asada!

Rijád z toho dostal hystériu: „Ak Asad sám neodíde, budeme to riešiť silovým spôsobom.“

Rijád nemá teraz žiadne skvelé vyhliadky, radšej by sa mal sústrediť na to, aby sám prežil. No ak si to neuvedomí… Sami si vychovali zvera, ktorý ich zožerie.

 

Úsilie USA a V. Británie aby Hitler zmocnel na vojnu so ZSSR?

„Ešte aj v roku 1941, keď Hitler zaútočil proti ZSSR, bol jeho vojensko-technický potenciál značne nižší, ako Sovietskeho zväzu… Tuchačevskij stál na čele vojensko-technickej vzbury v Červenej armáde. Zorganizovali ju na zabezpečenie porážky ZSSR vo vojne s Nemeckom a potom na zvrhnutie Stalina. V podstate išlo o zopakovanie scenára (Veľkej októbrovej socialistickej) revolúcie…

Čiže, aby globálny prediktor dosiahol poriadnu vojnu medzi ZSSR a Nemeckom, musel zlikvidovať tento zradný (Tuchačevského) prvok, ktorý by od počiatku zabezpečil porážku jednoznačne silnejšieho protivníka – teda ZSSR.

Tuchačevského vzbura bola teda zlikvidovaná. V miere, aby sa ZSSR nezrútil hneď. Ale zároveň tak, aby od počiatku nemohol v plnej miere využiť svoj vojensko-technický potenciál.

Vďaka tomu mal Wehrmacht na začiatku vojny so ZSSR prechádzku a už na šiesty deň obsadil Minsk. To nebol boj, to bola Pavlovova zrada.

No ak by bol medzi živými zostal Tuchačevskij, tak prechádzkovým krokom by nemecká okupačná armáda napochodovala aj do Moskvy. Podobne, ako Američania napochodovali do Bagdadu.

Toto však globálny prediktor nechcel dopustiť a Stalin to veľmi dobre vedel.

„Ani Hitlerovi sa nechcelo zaútočiť proti ZSSR. Lenže presvedčili ho, že útočiť bude spolu s Angličanmi a Američanmi. Oni mu to garantovali. Veď plány o útoku anglického letectva na náš ropný priemysel na Kaukaze sú objektívnou skutočnosťou“, hovorí V. V. Piakin a dodáva: „Hitler o tom vedel a rátal s tým!“.

 

O čom svedčí havária ruského Airbusu na Sinaji?

Priamo ukazuje ako bolo treba vyšetrovať haváriu malajzijského Boeingu na Ukrajine, dáva skutočnú nepriaznivú známku holandským vyšetrovateľom… A skrátka, že zločincov jedného i druhého prípadu raz svet určite spozná!!!

Zaznamenal V. Mikunda

 

Originál s českými titulkami: https://www.youtube.com/watch?v=0jbMrmzDOA4&feature=em-share_video_user

09
nov
2015

Komentovať

Váš e-mail nebude publikovaný.
*